ELLADE viaggi
AGENZIA VIAGGI A OTRANTO

 TEL. +39 0836 801578      FAX 802746      E-MAIL: info@elladeviaggi.it

> HOME

> Chi siamo


TRAGHETTI

> Grecia

> Albania

> Montenegro

> Croazia

> Turchia

PRENOTA

ON-LINE


VACANZE

> Grecia

> Salento

> Albania

> Crociere

> Yachts


BIGLIETTERIA

> Traghetti

> Autolinee

> Aerei

> Treni


SHQIP ENGLISH


> W. Union

> Offerte

> Area ADV


CONTATTACI


> Site map

QENDRA E PRENOTIMEVE TE TRAGETEVE

Te gjithe tragetet qe nisen nga ITALIA per ne SHQIPERI - GREQI - MAL TE ZI

dhe nga SHQIPERI, GREQI, MAL I ZI per ne ITALI

PRENOTIME ON-LINE | SI TE PRENOTOSH | VERSIONE ITALIANA

Mire se erdhet ne sitin ELLADE viaggi!

Jemi nje agjensi e specializuar per lidhjet me tragete ne detin Adriatik e vecanerisht midis Italise, Shqiperise, Greqise dhe Malit te Zi. Jemi operativ ne kete sektor qe ne vitet 60 dhe qe ne fillim te viteve 90 kemi kontribuar ne nisjen e lidhjeve te para nder tragetore midis Shqiperise dhe Italise. Me pas kemi formuar nje qender prenotimesh per te gjitha kompanite qe kane linja tragetesh per ne Shqiperi, Greqi e Mal te Zi qe nisen nga te gjitha portet e Adriatikut (nga Brindizi, Ankona dhe Trieste). Nje sherbim shume i vlefshem per kedo qe duhet te udhetoje me traget, per pushime e per pune.

Siti yne i internetit eshte aktiv qe nga viti 2001, axhornohet ne menyre kostante dhe mund te kontrolloni oraret dhe tarifat, gjithashtu mund te prenotoni biletat me te gjitha kompanite e linjave drejt destinacioneve te lartpermendura. Per cdo informacion te metejshem apo per te gjithe ata persona qe deshirojne te prenotojne ne menyre telefonike ose me e-mail, eshte ne dispozicion qendra jone e prenotimeve me 10 operatore te specializuar per biletari detare dhe e hapur me orar te vazhduar.

Duke patur biletat e te gjitha kompanive, mund te gjejme bileta te disponueshme edhe ne datat me kritike, per shembull ne sezon te larte. Per klientet tane, ofrojme gjithashtu konsulence te plote e te perpikte per te gjitha aspektet e udhetimit.

Nuk eshte e parashikuar asnje pagese ose kusht shtese pervec tarifes se treguar ne bilete.

Te prenotosh eshte e lehte dhe e shpejte. Vizitoni sitin tone per te pare oraret dhe tarifat e te gjitha kompanive, nese deshironi mund te prenotoni direkt, on-line ose mund te na kontaktoni ne menyre telefonike, per te na kerkuar informacione por edhe per te bere prenotime. Nese deshironi mund te drejtoheni ne agjensine me te afert e te na kontaktoni nga ata per prenotimet tuaja, por mund te vini edhe ne zyren tone ne Otranto.

 

>  PRENOTONI TRAGETIN TUAJ ON-LINE!

Eshte e lehte dhe e shpejte e gjithashtu merr menjehere konfirmimin e prenotimit tuaj!

           

> ... ose zgjidhni destinacionin tuaj dhe kompanine qe preferoni!

SHQIPERIA

VENTOURIS FERRIES  

ADRIA FERRIES              Traghetti A SHIPS   

MINOAN LINES    MONTENEGRO LINES

 

ANEK LINES

ITALIA

GREQIA

MAL I ZI

OFERTA SPECIALE - KAMPING NE BORD - TARIFA SPECIALE PER GRUPE

 

 

 

 

> per te pasur informacione te metejshme per menyren e prenotimit kliko ketu

           

> ELLADE VIAGGI - QENDRA E PRENOTIMEVE TE TRAGETEVE

    tel. +39 0836 801578 - fax +39 0836 802746 - e-mail: info@elladeviaggi.it